dla kogo jest e-book

5 sposobów jak dorobić do wypłaty

Sprawdzi się

Dla osób, które

- poszukują dodatkowego źródła dochodu bez inwestycji,

- są otwarte i gotowe nauczyć się czegoś nowego,

- lubią pracę samodzielną, w zaciszu własnego domu (rozdział I-IV),
- lubią pracę w zespole, nie interesuje ich praca z komputerem (rozdział V),

- są wytrwałe i wiedzą, że jeśli w swoją działalność nie inwestujemy pieniędzy, musimy zainwestować CZAS.

Najczęściej zadawane pytania:

CZY MUSZĘ MIEĆ FIRMĘ?
Nie, nie musisz. Przy każdym sposobie zarabiania znajdziesz informację jak się rozliczysz z dodatkowego dochodu nie mając firmy.
CZY MUSZĘ MIEĆ JAKIEŚ SPECJALNE UMIEJĘTNOŚCI ABY ZACZĄĆ?
Nie, nie musisz. Pokażę Ci gdzie znaleźć wszystkie niezbędne narzędzia i podam linki do miejsc, które warto odwiedzić.
CZY NAPRAWDĘ NIE POTRZEBUJĘ PIENIĘDZY NA START?
Nie potrzebujesz. Pokazuję wyłącznie miejsca gdzie możesz zacząć za darmo. Na dalszym etapie, kiedy już zaczniesz zarabiać i będziesz chciała/chciał zainwestować w reklamę to w przypadku tworzenia swoich produktów, będzie to dobry pomysł. Na początek jednak warto wykorzystać wszystkie możliwe zasoby aby działać organicznie (bez reklamy). Jeśli któryś z podanych przeze mnie sposobów zainteresuje Cię szczególnie i będziesz chciała/chciał kupić kurs, to na pewno warto. Jeśli jednak nie chcesz wydawać pieniędzy można skorzystać z darmowej wiedzy, której mnóstwo jest w Internecie.
jak-dorobic-do-wyplaty

Opinie

Co piszą czytelnicy:

Justyna-Uchronska
5/5
Ten e-book to przetarty szlak dla każdego, kto zastanawia się czy można i jak można zarobić dodatkowe pieniądze. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką. Ciekawe przykłady i cenne wskazówki. Brawo za pomysł.
Justyna Uchrońska
Virtual Assistant
5/5
Ebook o 5 sposobach na dorabianie to esencja i same konkrety, żadnego lania wody. Dostajemy narzędzia wraz z przykładami i linkami - nic, tylko wybrać i zacząć działać!
Monika Biblis
Autorka książek i dietetyczka medycyny chińskiej
Iwona-Jozwik
5/5
E-book to dawka konkretnych informacji dla osób z otwartą głową, ciekawych nowych możliwości i chętnych do nauki. Autorka podaje 5 sprawdzonych sposobów generowania dodatkowego dochodu. Podpowiada gdzie można się nauczyć, kieruje do sprawdzonych platform i miejsc. Konkretnie, bez lania wody:) Każdy może się zainspirować, sprawdzić propozycje i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Iwona Jóźwik
Expert Amazon KDP

U mnie trawa jest wystarczająco zielona

Małgorzata Zając – absolwentka studiów ekonomicznych i psychologicznych z ponad 20 letnim doświadczeniem w obszarze sprzedaży.

Mieszka w Warszawie.

Prywatnie mama dwóch dorosłych facetów.

Autorka bloga, lubi angażować się w różne projekty i odkrywać nowe możliwości. Chętnie dzieli się wiedzą i łączy ludzi w celu nawiązania współpracy.

Pokazuje dojrzałym kobietom, że nigdy nie jest za późno na odkrywanie swoich talentów.