Twój egzemplarz już poleciał na wskazany adres
A ja jeszcze mam coś dla Ciebie:
Jednorazowa oferta dostępna przez 15 minut
Chcę Ci podziękować za zainteresowanie tematem, Bo to oznacza, że aktywnie szukasz rozwiązań
Jeśli nie masz jeszcze pomysłu co konkretnie chcesz robić oferuję Ci mojego e-booka "5 sposobów jak dorobić do wypłaty" w specjalnej cenie:
19zł
Godziny
Minuty
Sekundy
Co w nim znajdziesz?
- Jak zarabiać na pośrednictwie w nieruchomościach nie będąc Agentem

- Jak zarabiać na afiljacji czyli polecaniu produktów

- jak zarabiać na projektowaniu wzorów nie będąc grafikiem

- Jak Zarabiać na publikacjach nie będąc pisarzem ani ekspertem

- Jak zarabiać na inwentaryzacjach za granicą

Opinie

Co piszą czytelnicy ?

Justyna-Uchronska
5/5
Ten e-book to przetarty szlak dla każdego, kto zastanawia się czy można i jak można zarobić dodatkowe pieniądze. Wszystko w jednym miejscu, pod ręką. Ciekawe przykłady i cenne wskazówki. Brawo za pomysł.
Justyna uchrońska
Wirtualna Asystentka
5/5
Ebook o 5 sposobach na dorabianie to esencja i same konkrety, żadnego lania wody. Dostajemy narzędzia wraz z przykładami i linkami - nic, tylko wybrać i zacząć działać!
Monika Biblis
Autorka książek i dietetyczka medycyny chińskiej
Iwona-Jozwik
5/5
E-book to dawka konkretnych informacji dla osób z otwartą głową, ciekawych nowych możliwości i chętnych do nauki. Autorka podaje 5 sprawdzonych sposobów generowania dodatkowego dochodu. Podpowiada gdzie można się nauczyć, kieruje do sprawdzonych platform i miejsc. Konkretnie, bez lania wody:) Każdy może się zainspirować, sprawdzić propozycje i wybrać coś odpowiedniego dla siebie.
Iwona Jóźwik
Expert Amazon KDP
Katarzyna-Ambroziak
5/5
Świetny e-book! Każda osoba, która właśnie zaczyna rozglądać się za możliwością zdobycia dodatkowego dochodu znajdzie w nim coś dla siebie. Bardzo często wydaje się nam, że żeby móc dodatkowo sobie dorobić koniecznie musimy na początek zainwestować duże pieniądze, albo ogromną ilość czasu, żeby zostać specjalistą w danej dziedzinie. Tymczasem Małgosia w swoim e-booku pokazuje nam jak zacząć i wykorzystać do tego zasoby, które już mamy! Jak zacząć dorabiać nie wiedząc nawet gdzie zacząć? Wystarczy przeczytać e-booka Małgosi.
Katarzyna Ambroziak
Specjalistka od stron www
5-sposobow-jak-dorobic-do-wyplaty